Lütfen Javascript'i Etkinleştiriniz...

Havadan Çekim, Drone Kiralama


Türkiye'nin her köşesinde yüzden fazla havadan çekim projesi gerçekleştirdik. Başladığımız günden bu yana devamlı düşünüyoruz, araştırıyoruz ve geliştiriyoruz.


Yerimizde durmayı hiç istemedik, gelişim odaklı, yenilikçi yönümüz sayesinde havadan çekim hizmetinde farklılığımızı çok rahat gösterebildik. Yeni gerçekleştireceğimiz projeler için her konuda tüm ihtiyaçlar için referanslarımızdan güç alıyoruz. Havadan çekim konusunda özellikle inşaat sektöründe önde gelen firmalardan biri olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Sivil havacılık G.M. ve üretici firmalardan aldığımız sertifikaların geçerliliğini takip ediyoruz ve tüm eğitimleri hassasiyetle takip ediyoruz. Havadan çekim ekipmanlarımızın bakım ve kontrollerini sürekli yapıyoruz. Biz sadece havadan çekim değil, bu alanda teknolojinin imkan tanıdığı tüm verimli projeleri hayata geçiriyoruz. Tarım konusunda nir kameralar ile "dronela verimlilik ölçümü" çalışmaları yürütüyoruz. Madencilik sektöründe "dronela arazi keşif çalışmaları" yapıyoruz. Drone yardımıyla ortofoto, fotogrametri alanında ciddi projeler gerçekleştiriyoruz. Ormanlarımızdaki zararlıların vermiş olduğu hasarı tespit etmek için drone kiralama hizmetimizle özel yöntemler kullanıyoruz.


Sosyal sorumluluk politikamız gereği arama, kurtarma çalışmalarında uzun menzilli (8 KM) insansız hava araçlarımızla ücretsiz hizmet sunuyoruz. Radyo, tv, sinema öğrencilerinin çalışmalarında havadan çekim için ücretsiz destek veriyoruz. Turcell, Vodafone gibi operatörler için dikey kapsama testlerini, özel geliştirdiğimiz yöntemler ile dronela hızlı ve sorunsuz gerçekleştiriyoruz.


Havadan çekim konusunda yeni projelerde sizinle çalışmayı çok isteriz. Havadan çekim ücretlerimiz hakkında bilgi almak için bizi ne zaman isterseniz 0212 909 99 71 nolu telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Havadan Çekim, Drone Kiralama Konusunda Neler Yaptık?

Esenyurt Ticari Arsa Drone Çekimi

Esenyurt Ticari Arsa Drone Çekimi

DJI Mavic 2 pro drone kullanılarak, parçalı bulutlu bir havada,…
Scania Group - Volkan Sarıca İle Bir Yol Hikayesi

Scania Group - Volkan Sarıca…

Scania Group genel youtube hesabında yayınlanan video serisi için Moxie…
Nike Istanbul AIRQUARTERS

Nike Istanbul AIRQUARTERS

Nike 30.yılını kutladığı AirMax’in Istanbul AIRQUARTERS etkinliğinin renkli görüntülerini sizler…
50m Süperyat DR NO NO Drone Çekimi

50m Süperyat DR NO NO…

Yachts For Sale Youtube Kanalının sahibi David Seal ve muhteşem…

BİZİ TERCİH EDENLER

Tahincioğlu Holding
Mesa Mesken
Rönesans Gayrimenkul
Doğuş İnşaat
Makyol İnşaat
Dresort Göcek
Emlak Konut
Nike türkiye
Divan
Vakıf GYO
Siemens Türkiye
Kültür ve Turizm Bakanlığı
FABRİKANIZIN HAVADAN FOTOĞRAFLARININ ÇEKİLMESİ İÇİN EN DOĞRU MEVSİMDEYİZ.

BİZİ HEMEN ARAYIN!

0(212) 909 99 71