Lütfen Javascript'i Etkinleştiriniz...

Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi


Tanıtım filmlerini kalıplara sığdırmayı, paketler hazırlamayı, genel geçer bir yöntem uygulamayı doğru bulmuyoruz. 400+ referansımızla bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda, her yeni tanıtım filmi projesinde, aynı sektördeki firmaların bile birbirinden çok farklı yönleri olduğunu, kendilerine özgü eko sistemleriyle hareket ettiklerini deneyimledik.

Bizim tanıtım filmi çalışmalarımızda, en büyük avantajımız Havadayız! markamızla havadan video çekiminde droneları en etkili şekilde kullanabiliyoruz. Tüm çözümleri inhouse olarak, kendi bünyemizde sunduğumuz için, size esktra maliyetler yansıtmıyoruz.

Kendi video çekim ekipmanlarımızı, kameralarımızı kullanıyoruz, bu sayede ekipman kiralama ücretini bütçeye yansıtmıyoruz, kullandığımız ekipmanlardan maksimum verim alıyoruz.

Profesyonel yaklaşımı elden bırakmıyoruz ama sizi yakından tanıyacak kadar,  firmanızı tanımak için elimizden geleni yapıyoruz. Bazen derinlerde yakaladığımız bir mesaj, tanıtım filmi projemizin kilit noktası olabiliyor. Bu sayede genel firma tanıtım filmlerinden ziyade, vermek istediğimiz mesajı en doğru şekilde verebiliyoruz. 

BİZİ TERCİH EDENLER

client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
client
SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞINA MI İHTİYACINIZ VAR?

BİZİ HEMEN ARAYIN!

0(212) 909 99 71